Przewozy Interbus, Tanie Bilety Autokarowe Interbus


Idź do treści

Autokary Interbus Czechy - Bilet Autokarowy do Czech online.

Połączenia Interbus

Autokary Interbus-Sindbad do Czech
Przewozy Autokarowe Polska – Czechy.


Jednym z państw, do których realizowane są połączenia autokarowe firmy Sindbad Interbus są Czechy. To państwo położone w środkowej części Europy. Jest bardzo częstym celem podróży wielu osób z całego świata m.in ze względu na swoje tranzytowe położenie. To właśnie przez Czechy wiedzie trakt komunikacji do większości państ w Europie. Tak więc dzięki połączeniom autokarowym firmy Interbus z Polski podróżować można bezpośrednio do
Brna - BRNO, ul. Videńska, Stacja Paliw TESCO obok CH "FUTURUM". Dodatkowo w wyszukiwarce przewozów można znaleźć przewozy do takich miast jak: Olomuc, Ostrava, Plzeń, Praga. Popularność tej trasy przyczyniła się do tego, że przewozy autokarowe są z Polski do Czech w tym do Brna są oferowane 2 razy w tygodniu.

Tanie
Bilety Autokarowe na Przewozy Autokarem Interbus-Sindbad na trasie Polska Czechy Polska można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Pozwala ona na zakup biletów 24h/dobę, daje możliwość zmiany zakupionego biletu oraz pozwala na jego zwrot. Zawiera zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych oraz połączenia autobusowe w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym.


Bilet Autobusowy Interbus-Sindbad.
Przewozy Autokarowe z Polski do Czech oraz z Czech do Polski

Przykładowe przewozy Interbus z Polski do Czech:

- Przemyśl, Jarosław, Przeworsk, Rzeszów, Ropczyce, Dębica, Tarnów, Brzesko, Bochnia, Gliwice, Wodzisław Śląski, Brno, Gorizia, Wenecja, Mestre, Padwa, Vicenza, Verona.


- Sanok, Krosno, Jasło, Biecz, Gorlice, Grybów, Nowy Sącz, Limanowa, Mszana Dolna, Myślenice, Gliwice, Wodzisław Ślaski, Brno, Gorizia, Wenecja, Mestre, Padwa, Vicenza, Verona.

- Kraśnik, Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Sandomierz, Opatów, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Gliwice, Wodzisław Śląski,
Brno, Gorizia, Wenecja, Mestre, Padwa, Vicenza, Verona.

- Bielsko-Biała, Pszczyna, Rybnik, Gliwice, Wodzisław Śląski,
Brno, Gorizia, Wenecja, Mestre, Padwa, Vicenza, Verona.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego