Przewozy Interbus, Tanie Bilety Autokarowe Interbus


Idź do treści

Autokary Interbus Bułgaria - Bilet Autokarowy do Bułgarii online.

Połączenia Interbus

Autokary Interbus-Sindbad do Bułgarii.
Przewozy Autokarowe Polska – Bułgaria.


Jednym z państw, do których realizowane są połączenia autokarowe firmy Sindbad Interbus jest Bułgaria. To państwo położone w południowo-wschodniej części Europy. Jest niezwykle popularna w okresie letnim z uwagi na swoje położenie i umiejscowienie licznych nadmorskich kurortów.

Autokary firmy Sindbad Interbus z Polski do Bułgarii docierają do Sofii stolicy Bułgarii. Przystankiem autobusowym w Sofii na którym zatrzymuje się autokar Interbus jest SOFIA, Dw. Autobusowy "Serdika" (dawny Traffic Market). Przewóz osób z Polski do Bułgarii jest wykonywany 1 raz w tygodniu. Najczęściej wyjazdy z Polski odbywają się w niedziele.

Wyjazdy z Polski do Bułgarii są realizowane:
z Częstochowy, Katowic, Krakowa, Łodzi i Warszawy.

Trasa:
Warszawa -> Łódź -> Częstochowa -> Katowice -> Kraków -> Banska Bystrica -> Budapeszt -> Sofia.

Tanie
Bilety Autokarowe na Przewozy Autokarem Interbus-Sindbad na trasie Polska Bułgaria Polska można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Pozwala ona na zakup biletów 24h/dobę, daje możliwość zmiany zakupionego biletu oraz pozwala na jego zwrot. Zawiera zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych oraz połączenia autobusowe w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym.


Bilet Autobusowy Interbus-Sindbad.
Przewozy Autokarowe z Polski do Bułgarii oraz z Bułgarii do Polski


Powrót do treści | Wróć do menu głównego