Przewozy Interbus, Tanie Bilety Autokarowe Interbus


Idź do treści

Wyjazdy Interbus Dania - Bilet Autokarowy do Danii online.

Połączenia Interbus

Autokary Interbus-Sindbad do Danii
Przewozy Autobusowe Polska – Dania.


Dania to jeden z mniejszych krajów europejskich, który jako jedyny zaliczany jest do krajów skandynawskich, pomimo usytuowania jeszcze na stałym lądzie kontynentu. Pod względem gospodarczym Danię uznaje się jako państwo przejściowe pomiędzy Europą Północną, a Środkową. Jest to kraj nizinny, położony w większości na Półwyspie Jutlandzkim, pozostała zaś część kraju stanowią liczne wyspy.

Transport autokarowy z Polski do Danii realizuje m.in. firma Sindbad Interbus, która proponuje trasy proszące bezpośrednio do duńskich miast:
Aalborg, Arhus, Frederikshavn, Horsens, Kolding, Kopenhaga, Randers, Rodby Odense oraz Vejle. Przykładowe połączenie z Krakowa do Kopenhagi proponowane jest w poniedziałki, czwartki i soboty, a podróż na tej trasie prowadzi przez Niemcy; trwa około dwadzieścia godzin i kosztuje około 450 PLN.

Tanie
Bilety Autokarowe na Przewozy Autokarem Interbus-Sindbad na trasie Polska Dania Polska można kupić wykorzystując wyszukiwarkę zamieszczoną poniżej. Pozwala ona na zakup biletów 24h/dobę, daje możliwość zmiany zakupionego biletu oraz pozwala na jego zwrot. Zawiera zniżki dla pasażerów w różnych grupach wiekowych oraz połączenia autobusowe w promocyjnych cenach - oznaczone w systemie kolorem czerwonym.


Bilet Autobusowy Interbus-Sindbad.
Przewozy Autokarowe z Polski do Danii oraz z Danii do Polski


Przykładowe Przewozy Autobusowe Interbus obsługiwane przez autokary Grupy Sindbad na trasie z Polski do Danii:

- Elbląg, Malbork, Tczew, Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Koszalin, Szczecin, Berlin, Rostock, Lubeck, Kiel, Schleswig, Kolding, Vejle, Arhus. Aalborg


Powrót do treści | Wróć do menu głównego