Przewozy Interbus, Tanie Bilety Autokarowe Interbus


Idź do treści

Bilety Autobusowe Interbus z Andrychowa do Bregenz

Bilety Autokarowe

Autobusy z Andrychowa do Bregenz

Tanie Bilety Autobusowe Interbus-Sindbad.

Realizowana trasa autokarem Interbus-Sindbad Andrychów - Bregenz:

- Sucha Beskidzka, Wadowice, Andrychów, Kęty, Oświęcim, Gliwice, Pyskowice, Toszek, Strzelce Opolskie, Izbicko, Opole, Brzeg, Oława, Wrocław, Legnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Memmingen, Lindau, Bregenz, St.Gallen.

Przystanki docelowe i Czas Pzejazdu:
- Przewoźnik: INTERBUS-SINDBAD Czas podróży ok. 20h05m
- Przystanek z: ANDRYCHÓW, dworzec autobusowy
- Przystanek do: BREGENZ, Busbf / HBF Stanowisko C

Tanie Bilety Autobusowe na przewozy autokarowe realizowane przez autokary Interbus-Sindbad z Polski do Austrii w tym na trasie Andrychów - Bregenz/ Bregenz - Andrychów można kupić przy użyciu wyszukiwarki zamieszczonej na naszej stronie. Zawiera ona aktualny rozkład jazdy autobusów Interbus do Austrii oraz pozwala na zmiane jak i zwrot kupionego biletu.Kup Bilet Autokarowy z Andrychowa do Bregenz/ z Bregenz do Andrychowa

Przewóz Bagażu Liniami Interbus:
- Każdy Pasażer w cenie zakupionego biletu ma prawo do bezpłatnego przewozu
2 szt. bagażu podstawowego o łącznej wadze do 30 kg (nie dotyczy linii do Włoch, Słowenii, Grecji - 1 sztuka bagażu do 25 kg) oraz 1 szt. bagażu podręcznego do 5 kg.
- O ile pozwoli miejsce w luku bagażowym autokaru opłata za nadbagaż jest pobierana w kwocie 1EURO/1GBP lub 4PLN za 1 kg.Wycinek Wyszukiwarki:
Przewóz Nieletnich Autokarem Interbus-Sindbad

- Dzieci i młodzież do lat 12 muszą podróżować wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dzieci i młodzież pomiędzy 12 a 18 rokiem życia mogą podróżować samodzielnie wyłącznie na podstawie dokumentów uprawniających do przekroczenia granicy, ważnego biletu oraz druku „OŚWIADCZENIA O PRZEWOZIE OSOBY NIELETNIEJ", wypełnionego przez Rodzica lub opiekuna prawnego dziecka w obecności członka załogi autokaru. W przypadku podróży do Włoch, Grecji, Ukrainy i Bułgarii minimalny wiek dziecka podróżującego bez osoby dorosłej to 16 lat.Powrót do treści | Wróć do menu głównego